„Bożonarodzeniowy Kiermasz Świąteczny”

    W klimat Świąt Bożego Narodzenia wprowadził nas Kiermasz w naszej szkole , podczas którego można było zakupić przygotowane przez uczniów wraz z rodzicami  rękodzieła , ozdoby świąteczne .Dochód kiermaszu zostanie przeznaczony na wybrany dom dziecka.Wszystkim Państwu składamy serdeczne podziękowania za udział w Kiermaszu Bożonarodzeniowym  za przygotowanie  ślicznych ozdób świątecznych , kartek, stroików, za  wkład pracy i  trud.     kiermasz kiermasz-2 kiermasz-3 kiermasz  

Zapisz się do newslettera

Adres:

Szkoła Podstawowa im. św. Filipa Neri

ZABYTKOWY BUDYNEK SZKOLNY

ul. Armii Poznań 27

62-030 LUBOŃ

tel.: 793 130 703

e-mail: szkolafilipaneri@gmail.com

Organ prowadzący:

Stowarzyszenie COR AD COR im. Kardynała J.H. Newmana

www.coradcor.pl

Dojazd:

Budynek szkolny na przedłużeniu ul. Dolna Wilda, Poznań, blisko zjazdu z autostrady.

WYŚWIETL MAPĘ