„Czytać każdy może”

 
Zachęcamy do oglądania programu telewizyjnego prowadzonego przez Polonistę naszej Szkoły- Pana Grzegorza Kotłowskiego
Poniżej  informacja, ze strony serwisu TVP3.
 
TVP3 Poznań przygotowała nowy program pt. „Czytać każdy może”, którego autorzy będą nie tylko zachęcać do czytania, ale także polecać wyjątkowe tytuły. Premiera pierwszego odcinka już w najbliższą sobotę, 12 grudnia o godzinie 11:30.
Nowa produkcja poznańskiego oddziału Telewizji Polskiej ma odkryć przed widzami kolejne rozdziały (nie tylko) polskiej literatury i zachęcać do czytania. Tego niełatwego zadania podjął się Grzegorz Kotłowski - literaturoznawca oraz charyzmatyczny nauczyciel. Jego lekcje w cyklu „Szkoła z TVP” pokochali uczniowie w całym kraju. „Czytać każdy może” ma zachęcać do czytania, ale nie tylko. To także propozycja dla osób, które się z książką nie rozstają.        W każdym odcinku prezentowane będą trzy różne tytuły. Nie zabraknie omówień twórczości lokalnych pisarzy oraz spotkań z autorami.  

Zapisz się do newslettera

Adres:

Szkoła Podstawowa im. św. Filipa Neri

ZABYTKOWY BUDYNEK SZKOLNY

ul. Armii Poznań 27

62-030 LUBOŃ

tel.: 793 130 703

e-mail: szkolafilipaneri@gmail.com

Organ prowadzący:

Stowarzyszenie COR AD COR im. Kardynała J.H. Newmana

www.coradcor.pl

Dojazd:

Budynek szkolny na przedłużeniu ul. Dolna Wilda, Poznań, blisko zjazdu z autostrady.

WYŚWIETL MAPĘ