Warsztaty limerykowe prowadzone przez Panią mgr Ewę Górczak

Konkurs limerykowy

 

KONKURS LIMERYKOWY 2016

 
Stowarzyszenie COR AD CORWydział Anglistyki UAM oraz Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu zapraszają uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do udziału w III Wojewódzkim Konkursie Translatorskim. Zadaniem uczniów jest przełożenie na język polski jednego z podanych limeryków
ORAZ samodzielne ułożenie jednego dowolnego limeryku w języku angielskim.    

 Szczegóły na stronie Organu Prowadzącego: coradcor.pl

  Nauczycieli języka angielskiego zapraszamy do udziału w warsztatach pt. Rhyme your lines into a limerick – limerykowe rymowanie, które odbędą się w siedzibie ODN w Poznaniu.  https://odn.poznan.pl/produkt,pl,warsztaty-metodyczne,263.html  

Regulamin Konkursu Limerykowego

 

 

Zapisz się do newslettera

Adres:

Szkoła Podstawowa im. św. Filipa Neri

ZABYTKOWY BUDYNEK SZKOLNY

ul. Armii Poznań 27

62-030 LUBOŃ

tel.: 793 130 703

e-mail: szkolafilipaneri@gmail.com

Organ prowadzący:

Stowarzyszenie COR AD COR im. Kardynała J.H. Newmana

www.coradcor.pl

Dojazd:

Budynek szkolny na przedłużeniu ul. Dolna Wilda, Poznań, blisko zjazdu z autostrady.

WYŚWIETL MAPĘ