Dzień Edukacji Narodowej i pasowanie na Ucznia

14. października obchodziliśmy w Naszej Szkole Dzień Edukacji Narodowej. Było to wielkie święto wszystkich Nauczycieli, Pracowników Szkoły, a przede wszystkim Uczniów. Po części artystycznej Dzieci z pierwszej klasy uroczyście przyrzekały być dobrym uczniem, następnie Pani Dyrektor pasowała każde Dziecko różą- jednym z symboli Naszej Szkoły. Bardzo się cieszymy, że powiększa się grono Uczniów Szkoły Podstawowej im. św. Filipa Neri!  

Zapisz się do newslettera

Adres:

Szkoła Podstawowa im. św. Filipa Neri

ZABYTKOWY BUDYNEK SZKOLNY

ul. Armii Poznań 27

62-030 LUBOŃ

tel.: 793 130 703

e-mail: szkolafilipaneri@gmail.com

Organ prowadzący:

Stowarzyszenie COR AD COR im. Kardynała J.H. Newmana

www.coradcor.pl

Dojazd:

Budynek szkolny na przedłużeniu ul. Dolna Wilda, Poznań, blisko zjazdu z autostrady.

WYŚWIETL MAPĘ