Festiwal filmowy

Znalezione obrazy dla zapytania warsztaty filmowe dla dzieci

"Warsztaty dla dzieci w wieku 10-12 lat w poniedziałek 28.05.2018 r.

Prosimy o wczśniejsze zapisy.''

♠♠♠

Zapraszamy do udziału w

kolejnej edycji

Cor_plakat_2018_WEB

Festiwalu Filmowego "COR AD COR FILM FESTIVAL".

Tym razem prosimy młodych twórców o przygotowanie filmu w zakresie tematu:

"WOLNOŚĆ - WCZORAJ, DZIŚ, JUTRO".

Szczegółowe informacje w regulaminie.

Zgoda na udział w warsztatach 2018

Program festiwalu '18

UWAGA!

W SOBOTĘ POKAZ FILMÓW ROZPOCZNIE SIĘ O GODZINIE  10.00.

UWAGA!

NA WARSZTATY PIĄTKOWE OBOWIĄZUJĄ ZAPISY!
PROSIMY O ZGŁOSZENIA DROGĄ MAILOWĄ:

Osoby prowadzące warsztaty:

Mikołaj Drygas  -  Operator kamery i montażysta, a także realizator dźwięku. Przez 20lat związany  z Telewizją Polską. Zajmował się realizacją (filmowaniem, montażem i udźwiękowieniem) reportaży dla anten ogólnopolskich TVP1, TVP2, TVP Info, TVP Kultura, TVP Polonia oraz TVP Historia. Na swoim koncie ma kilkaset sfilmowanych i zmontowanych reportaży. Pracował również przy programach newsowych. Brał udział w realizacji wielu spektakli i widowisk plenerowych takich jak: Obchody Czerwca `56, finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Lednica 2000, Obchody 1050-lecia Chrztu Polski oraz Malta Festival Poznań, Enter Enea Music Festival. Zajmuje się również realizacją reklam telewizyjnych, krótkich form filmowych oraz teledysków. Obecnie współpracuje z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi przygotowując relacje z wydarzeń targowych dla MTP TV.

Dariusz Klincewicz - Przez prawie 15 lat wykładowca Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych  i Dziennikarstwa jako prowadzący Pracownię Telewizyjną. Karierę rozpoczynał w Uniwersyteckim Centrum.  Przez wiele lat związany z radiem RMI FM, w którym zaczynał karierę jako reporter, a następnie jako wydawca audycji informacyjnych. W tym samym czasie pracował jako korespondent Polskiej Agencji Prasowej. Uczestniczył w najważniejszych wydarzeniach w kraju. Przez 25 lat związany z poznańskim oddziałem Telewizji Polskiej. Współpracował z ogólnopolskimi antenami Telewizji Polskiej TVP1, TVP2, TVP Info, TVP Polonia. Laureat nagród Przeglądu i Konkursu Dziennikarskiego Oddziałów Terenowych TVP   w kategorii Najlepszy Wydawca. Brał udział w realizacji i przygotowaniu relacji ze spektakli teatralnych, musicali i koncertów. Obecnie przygotowuje filmowe relacje z wydarzeń targowych. Zajmuje się również przygotowywaniem scenariuszy reklam, teledysków, spotów radiowych. Pracuje zarówno z kamerą jak  i mikrofonem.

Zuzanna Pankros  - Przez 8 lat związana z Telewizją Polską. Prezenterka Prognozy Pogody, prowadząca programy na żywo. Związana z redakcją lokalnego programu informacyjnego „Teleskop”      oraz ogólnopolskimi („Teleekspres”, „Panorama”, „Wiadomości”). Reportażystka ogólnopolskiej redakcji „Telekurier”, „ Coś dla Ciebie”, „Między Ziemią a Niebem”. Brała udział w organizacji dużych produkcji telewizyjnych na żywo. Pracowała jako asystentka kierownika produkcji i przygotowywała dokumentację realizowanych programów. Zaangażowana w przygotowanie koncertów również jako operator kamery. Zajmuje się produkcją i realizacją reklam oraz teledysków. Prowadzi szkolenia z zakresu wiedzy produkcji telewizyjnej i podstaw dziennikarstwa. Obecnie współpracuje z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi przygotowując materiały filmowe i wywiady dla Telewizji Targowej.

______________________________________

FILM FESTIVAL 25-27 MAJA 2017

festiwal

Międzynarodowy Festiwal Filmów Krótkometrażowych

COR AD COR FILM FESTIVAL zaprasza nastoletnich filmowców!

Temat festiwalu:Bohater tu i teraz. Czym jest bohaterstwo na co dzień ?

Nakręć film i wygraj atrakcyjne nagrody pieniężne i rzeczowe!

Podczas finału Festiwalu odbędą się warsztaty filmowe, wykłady reżyserów,

montażystów, filmoznawców:

Andrzeja Gosienieckiego, Mikołaja Jazdona, Doroty Latour,

Róży Wojty, grupy Foto-Film oraz spotkanie z gościem specjalnym.

Regulamin konkursu i program festiwalu;

Program Festivalu 2017

Regulamin Festivalu 2017

Festival Programme 2017

Festival Rules 2017

formularz zgłoszeniowy _application form

Adres:

Szkoła Podstawowa im. św. Filipa Neri

ZABYTKOWY BUDYNEK SZKOLNY

ul. Armii Poznań 27

62-030 LUBOŃ

e-mail: szkolafilipaneri@gmail.com

Organ prowadzący:

Stowarzyszenie COR AD COR im. Kardynała J.H. Newmana

www.coradcor.pl

Dojazd:

Budynek szkolny na przedłużeniu ul. Dolna Wilda, Poznań, blisko zjazdu z autostrady.

WYŚWIETL MAPĘ