Hanna Sołtysiak- ,,Tajemnica Spowiedzi”

Miło nam poinformować, że jest już w sprzedaży książka autorstwa Hanny Sołtysiak. Patronat medialny objęła Szkoła Podstawowa im. św. Filipa Neri.

,,Tajemnica Spowiedzi'' to kontynuacja poprzedniej publikacji Hanny Sołtysiak o Mszy świętej ,,Oto Wielka Tajemnica".

Prezentowana książka podpowiada, jak pomóc dziecku w rachunku sumienia, tak by dobrze przygotowało się do spowiedzi świętej. Wyjaśnia czym jest grzech i Miłosierdzie Boże. Pomaga dziecku w spotkaniu z Jezusem w Komunii Świętej. Inspiruje do stawiania pytań i szukania odpowiedzi oraz zachęca do rodzinnych rozmów na temat wiary. Przedstawione i wyjaśnione są historie biblijne: o grzechu pierworodnym Adama i Ewy, wygnaniu z Raju, o miłosiernym ojcu, o dobrym i złym łotrze. W formie rozmów katechetki lub rodziców z bohaterami Tymkiem i Tunią Autorka wyjaśnia, dlaczego Jezus umarł za nasze grzechy.

Zachęcamy do przeczytania książki!

Zapisz się do newslettera

Adres:

Szkoła Podstawowa im. św. Filipa Neri

ZABYTKOWY BUDYNEK SZKOLNY

ul. Armii Poznań 27

62-030 LUBOŃ

tel.: 793 130 703

e-mail: szkolafilipaneri@gmail.com

Organ prowadzący:

Stowarzyszenie COR AD COR im. Kardynała J.H. Newmana

www.coradcor.pl

Dojazd:

Budynek szkolny na przedłużeniu ul. Dolna Wilda, Poznań, blisko zjazdu z autostrady.

WYŚWIETL MAPĘ