II Zimowy Turniej Szachowy

3 marca 2018r. w naszej szkole odbył się II Zimowy Turniej Szachowy. Tym razem przyświecał nam charytatywny cel – całkowity dochód z turnieju przeznaczony został na leczenie oraz rehabilitację Huberta Baranowskiego – podopiecznego Fundacji Zdążyć z Pomocą, chorującego na rdzeniowy zanik mięśni.W turnieju wystartowało 61 graczy, w dwóch grupach wiekowych. W grupie dzieci z klas I-III zwyciężył Stanisław Broszkiewicz z klubu AZS Poznań, a zaraz za nim uplasowali się Stanisław Lewandowicz z UMKS Na Pięterku oraz Bernard Zenker z Mosiny. W grupie starszej zawodnicy z UMKS Na Pięterku zdobyli podium: pierwsze miejsce zajął Karol Ullrich, drugie – Piotr Frac, a trzecie – Karol Garwacki. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!!

Specjalne słowa uznania oraz należą się sędziom – sędziemu głównemu p. Markowi Simonowi oraz sędziom rundowym: p. Leszkowi Skrzypkowi oraz p. Mieczysławowi Błoszykowi. Za ich niezwykły profesjonalizm, zaangażowanie oraz charytatywną pracę ogromnie dziękujemy.

Sportowej rywalizacji dopingowali rodzice, trenerzy oraz opiekunowie. Goście mieli okazję obejrzeć wystawę prac Huberta, który – obdarzony niezwykłym talentem – wykonuje przepiękne szkice. Oprócz wystawy na piętrze przygotowaliśmy dla wszystkich poczęstunek, ufundowany przez Cukiernię Nowak-Krzyżański oraz wiosenno-wielkanocny kiermasz, który udało nam się stworzyć dzięki ludziom dobrej woli. Dobrowolne datki z kiermaszu oraz z kawiarenki zasiliły nasz charytatywny cel.

Pragniemy również podziękować firmom oraz instytucjom, które patronowały naszemu wydarzeniu i wspierały je. Są to: Cukiernia Nowak-Krzyżański z Wir, Wydawnictwo Publicat, Biuro Rachunkowe Spectrum, Meble A-Z, Ośrodek Wypoczynkowy Tepsa w Boszkowie,  Mari-grafia Fotografia Rodzinna, Automobilklub Wielkopolski, Dekoratornia Dwie Siostry z Lubonia, Kwiaciarnia Pasja z Lubonia, Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe PCSS, ART ROOM Jagodzianka, Babskie Uroczysko

Każdej osobie, która pomogła nam w organizacji turnieju: ludziom dobrej woli, Rodzicom uczniów, a przede wszystkim Zawodnikom i ich Opiekunom - SERDECZNIE DZIĘKUJĘMY!!!

Dzięki Wam udało nam się połączyć cel charytatywny ze sportową rywalizacją, a zebrana przez nas kwota już zasiliła konto Huberta.

Do zobaczenia w naszej szkole następnym razem!!!

turniejDSC_0071 TURNIEJ 03.03.18 (2)turniej 03,03,18 DSC_0042DSC_0073 DSC_0095DSC_0105 DSC_8637_19t.03.03.18 DSC_0080DSC_0116 DSC_0132DSC_0151  

Zapisz się do newslettera

Adres:

Szkoła Podstawowa im. św. Filipa Neri

ZABYTKOWY BUDYNEK SZKOLNY

ul. Armii Poznań 27

62-030 LUBOŃ

tel.: 793 130 703

e-mail: szkolafilipaneri@gmail.com

Organ prowadzący:

Stowarzyszenie COR AD COR im. Kardynała J.H. Newmana

www.coradcor.pl

Dojazd:

Budynek szkolny na przedłużeniu ul. Dolna Wilda, Poznań, blisko zjazdu z autostrady.

WYŚWIETL MAPĘ