III Zimowy Turniej Szachowy „Gramy dla Huberta!”

Szkoła im. św. Filipa Neri w Luboniu serdecznie zaprasza na III Zimowy Turniej Szachowy                                                                     "Gramy dla Huberta!"

Turniej odbędzie się 23 lutego 2019 r. w siedzibie naszej szkoły, przy ul. Armii Poznań 27 w Luboniu.

Rozegrane zostaną dwa oddzielne turnieje w grupach:
  • Turniej A – rocznik 2009 i młodsi
  • Turniej B – rocznik 2004 i młodsi

Dochód z turnieju zostanie - jak w roku ubiegłym - zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację Huberta Baranowskiego, podopiecznego Fundacji „Zdążyć z Pomocą”.

Hubert choruje na rdzeniowy zanik mięśni. Jest to choroba postępująca, powodująca uszkodzenie komórek rdzenia kręgowego, czego konsekwencją jest osłabienie i zanik mięśni. Hubert nie siada, nie chodzi, potrzebuje pomocy we wszystkich czynnościach życiowych. Postęp choroby można spowolnić systematyczną rehabilitacją, codziennymi ćwiczeniami, fachową opieką medyczną oraz uczestnictwem w turnusach rehabilitacyjnych. W walce z chorobą niezbędny jest też kosztowny sprzęt medyczny i rehabilitacyjny. Obecnie jest uczniem I klasy liceum, osiąga bardzo dobre wyniki w nauce, która odbywa się indywidualnie       w domu.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres mailowy: konkursy.szkolafilipaneri@gmail.com

lub przez stronę www.chessarbiter.com w terminie do 16 lutego 2019 r.

Zgłoszenie musi zawierać wypełniony i podpisany formularz. W przypadku zapisu przez stronę www.chessarbiter.com, można wypełnić formularz zgłoszenia na miejscu – w dniu turnieju.

Regulamin turnieju oraz formularz dostępne są poniżej.

Serdecznie zapraszamy!!!

Formularz-zgłoszeniowy