III Zimowy Turniej Szachowy

23 lutego 2019 r. w Szkole Podstawowej im. św. Filipa Neri w Luboniu odbył się III Zimowy Turniej Szachowy "Gramy dla Huberta". Dochód z turnieju przeznaczony został na leczenie         i rehabilitację Huberta Baranowskiego, chorującego na rdzeniowy zanik mięśni.  Kilkudziesięciu zawodników zmierzyło się w dwóch kategoriach wiekowych, a sportowej rywalizacji dopingowali rodzice, trenerzy oraz opiekunowie. Na piętrze przygotowaliśmy dla wszystkich poczęstunek, ufundowany przez Cukiernię Krzyżański oraz kiermasz, a dobrowolne datki zasiliły nasz charytatywny cel. Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami, a więc przede wszystkim zawodnikom i ich opiekunom. Wyrazy wdzięczności należą się sędziom, którzy pracowali charytatywnie i z pełnym poświęceniem. Ogromne podziękowania płyną do wszystkich osób, które nas wsparły – nie sposób ich zliczyć: instytucji, darczyńców, rodziców naszych uczniów, ludzi dobrej woli, pracowników szkoły.  Pasja i zaangażowanie, sportowe emocje, a przede wszystkim sympatia do królewskiej gry połączyły nas tego dnia. Dziękujemy też za profesjonalne zdjęcia, których autorem jest  Pan Bartosz Obrzut.
Dziękujemy Panu Piotrowi Oźminie z biura przewodników City Event Poznań za ufundowanie pięknych breloków szachowych dla wszystkich uczestników turnieju.
Do zobaczenia w naszej szkole za rok!
Turniej Szachowy-7Turniej Szachowy-34
Turniej Szachowy-24Turniej Szachowy-35