IV Zimowy Turniej Szachowy

Zapraszamy na turniej szachowy!
29 lutego 2020 r. w naszej szkole odbędzie się tradycyjnie IV Zimowy Turniej Szachowy.
Jak zwykle, nie zabraknie dobrej zabawy i sportowych emocji, a wszystko to pod okiem profesjonalnych sędziów. Zawody zostaną rozegrane w dwóch grupach:
Turniej A – rocznik 2010 i młodsi do IV kategorii szachowej
Turniej B – rocznik 2005 i młodsi bez ograniczenia rankingowego
Podczas turnieju odbędzie się kiermasz rękodzieła. Przewidziany jest także poczęstunek oraz kawa i herbata dla uczestników i opiekunów. Dochód z kawiarenki oraz kiermaszu zostanie przeznaczony na rehabilitację Alexa Nawrota-Ayaby, podopiecznego Fundacji
„Zdążyć z pomocą”.
Zapisy do turnieju poprzez stronę chessarbiter.com

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem oraz o przyniesienie ze sobą wypełnionego                    i podpisanego formularza lub o wypełnienie go na miejscu w dniu turnieju przez rodzica.
Serdecznie zapraszamy!!!