John Henry Newman. Święty poszukiwacz Prawdy

W niedzielę 20 października, zapraszamy na dziękczynienie za kanonizację św. Newmana, patrona Stowarzyszenia COR AD COR,  organu prowadzącego szkołę. O godz. 17.00 będzie Msza Św., podczas której wygłosi Słowo Boże O. Jakub Gis, a po Mszy odbędzie się oratorium poświęcone św. Newmanowi pt. "Prowadź nas Światło". Po oratorium wszystkich zapraszamy na kawkę i angielską herbatę z ciastkiem.      

Zapisz się do newslettera

Adres:

Szkoła Podstawowa im. św. Filipa Neri

ZABYTKOWY BUDYNEK SZKOLNY

ul. Armii Poznań 27

62-030 LUBOŃ

tel.: 793 130 703

e-mail: szkolafilipaneri@gmail.com

Organ prowadzący:

Stowarzyszenie COR AD COR im. Kardynała J.H. Newmana

www.coradcor.pl

Dojazd:

Budynek szkolny na przedłużeniu ul. Dolna Wilda, Poznań, blisko zjazdu z autostrady.

WYŚWIETL MAPĘ