Koncert zespołu ,,Czereśnie”

Koncert zespołu ,,Czereśnie",  była to  ekscytująca muzyczna przygoda, podczas której             w atmosferze świetnej zabawy uczniowie  mieli okazję wspólnie pośpiewać, potańczyć oraz rozwinąć swoje muzyczne talenty. Duża dawka  pozytywnej energii, dobre humory dzieci dały się ponieść muzyce oraz tanecznym rytmom. Występ zespołu był okazją do poznania całej palety instrumentów i ich brzmień: perkusji, bandżo, mandoliny, gitary basowej,               a nawet tuby czy klarnetu. Młody odbiorca miał szansę uczestniczenia w prawdziwym koncercie, wykonywanym przez profesjonalnych muzyków. Po koncercie odbyły się warsztaty umuzykalniające, na których dzieci wykonały jedną z piosenek repertuaru zespołu.

Zapisz się do newslettera

Adres:

Szkoła Podstawowa im. św. Filipa Neri

ZABYTKOWY BUDYNEK SZKOLNY

ul. Armii Poznań 27

62-030 LUBOŃ

tel.: 793 130 703

e-mail: szkolafilipaneri@gmail.com

Organ prowadzący:

Stowarzyszenie COR AD COR im. Kardynała J.H. Newmana

www.coradcor.pl

Dojazd:

Budynek szkolny na przedłużeniu ul. Dolna Wilda, Poznań, blisko zjazdu z autostrady.

WYŚWIETL MAPĘ