Konkurs Pięknego Czytania

Dnia 13. maja 2022 r., w Bibliotece Miejskiej w Luboniu odbył się Konkurs Pięknego Czytania. W konkursie wzięło udział 55 uczestników  podzielonych na 3 grupy wiekowe: klasa 1, 2, 3.  Niezmiennie miło nam poinformować , że wśród laureatów znaleźli się również uczniowie naszej szkoły. Wyróżnienia zdobyły: z klasy 1a, Weronika i Aniela,  z klasy 3 wyróżnienie zdobyła Urszula. Laureatem drugiego miejsca został Franciszek z klasy 2, miejsce pierwsze zajął Michał z klasy 3. Wszystkim uczestnikom i laureatom składamy serdeczne gratulacje.

Zapisz się do newslettera

Adres:

Szkoła Podstawowa im. św. Filipa Neri

ZABYTKOWY BUDYNEK SZKOLNY

ul. Armii Poznań 27

62-030 LUBOŃ

tel.: 793 130 703

e-mail: szkolafilipaneri@gmail.com

Organ prowadzący:

Stowarzyszenie COR AD COR im. Kardynała J.H. Newmana

www.coradcor.pl

Dojazd:

Budynek szkolny na przedłużeniu ul. Dolna Wilda, Poznań, blisko zjazdu z autostrady.

WYŚWIETL MAPĘ