Konkurs Pieśni Patriotycznych

Dnia 7  listopada 2016 r.  w naszej szkole odbył się Konkurs Pieśni Patriotycznej organizowany w ramach obchodów Święta Niepodległości. W konkursie przeważały pieśni legionowe ,które odwoływały się do najważniejszego wydarzenia z naszej historii- odzyskania Niepodległości. Uczniowie zaprezentowali  swoją  artystyczną wrażliwość, umiejętności muzyczne oraz lekcję patriotyzmu.Dziękujemy wszystkim nauczycielom, którzy przygotowali swoich uczniów do występu, i uczestnikom, którzy zaprezentowali wysoki poziom wokalny i aktorski. Życzymy dalszych sukcesów.

Zapisz się do newslettera

Adres:

Szkoła Podstawowa im. św. Filipa Neri

ZABYTKOWY BUDYNEK SZKOLNY

ul. Armii Poznań 27

62-030 LUBOŃ

tel.: 793 130 703

e-mail: szkolafilipaneri@gmail.com

Organ prowadzący:

Stowarzyszenie COR AD COR im. Kardynała J.H. Newmana

www.coradcor.pl

Dojazd:

Budynek szkolny na przedłużeniu ul. Dolna Wilda, Poznań, blisko zjazdu z autostrady.

WYŚWIETL MAPĘ