Konkursy Recytatorskie ,,Wolność wyboru”, „Moja Ojczyzna Niepodległa”

We wtorek 20  listopada 2018 roku  w Szkole Podstawowej nr 5 w Luboniu odbyła się siódma edycja Powiatowego  Konkursu Recytatorskiego  pod hasłem „Moja Ojczyzna Niepodległa” . W kategorii klas 4-6   II miejsce zajęła  Barbara Kinas . Wyróżnienie otrzymał  Jakub Jurewicz.  Zwycięzcom wręczono  dyplomy i nagrody książkowe.

Gratulujemy!

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

29 listopada 2018 roku  uczniowie naszej szkoły wzięli udział w kolejnej edycji Lubońskiego Konkursu Recytatorskiego w Bibliotece Miejskiej w Luboniu, którego motywem przewodnim było hasło "wolność". Uczestnicy sami dokonali wyboru wiersza, który zaprezentowali w konkursowych wzmaganiach. Utwory nawiązywały do tematyki patriotycznej, niepodległościowej, powstańczej, wątków narodowościowych i wolnościowych. Laureatem Konkursu został Jakub Jurewicz zajmując I miejsce. Drugie miejsce zajęła Małgorzata Stefaniak. Wyróżnienia otrzymali Barbara i Piotr   Kinas.  Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

PART_1543585960139PART_15435859173612

314

IMG_5533IMG_5552

 

Zapisz się do newslettera

Adres:

Szkoła Podstawowa im. św. Filipa Neri

ZABYTKOWY BUDYNEK SZKOLNY

ul. Armii Poznań 27

62-030 LUBOŃ

tel.: 793 130 703

e-mail: szkolafilipaneri@gmail.com

Organ prowadzący:

Stowarzyszenie COR AD COR im. Kardynała J.H. Newmana

www.coradcor.pl

Dojazd:

Budynek szkolny na przedłużeniu ul. Dolna Wilda, Poznań, blisko zjazdu z autostrady.

WYŚWIETL MAPĘ