Księga muzyki i opowieści. Wędrówki po Bliskim Wschodzie

 Dnia 14 lutego po raz kolejny odbyło się spotkanie z grupą artystyczną Mozaika. Widzowie  zapoznali  się ze sztuką opowiadania i tradycyjnymi opowieściami. Uczniowie zostali  przeniesieni w świat bajek i baśni pochodzących z krajów Bliskiego Wschodu. Poznali ciekawych bohaterów, którzy poprowadzili  przez kulturę tych odległych zakątków. Opowieściom towarzyszyli  muzycy, dzięki którym dzieci poznały tak mało znane w Polsce  instrumenty jak między innymi santur czy daf. Była to  uczta dalekich brzmień i wędrówek wyobraźni.

 MM1

Zapisz się do newslettera

Adres:

Szkoła Podstawowa im. św. Filipa Neri

ZABYTKOWY BUDYNEK SZKOLNY

ul. Armii Poznań 27

62-030 LUBOŃ

tel.: 793 130 703

e-mail: szkolafilipaneri@gmail.com

Organ prowadzący:

Stowarzyszenie COR AD COR im. Kardynała J.H. Newmana

www.coradcor.pl

Dojazd:

Budynek szkolny na przedłużeniu ul. Dolna Wilda, Poznań, blisko zjazdu z autostrady.

WYŚWIETL MAPĘ