Kuźnia Człowieczeństwa

KULTURA KLASYCZNA – KUŹNIĄ „CZŁOWIECZEŃSTWA”

Spotkanie online dotyczące projektu „PRZYSTAŃ lokalnie” – Podlaski Instytut  Kultury

Akademia Królowej Jadwigi – Akademia Królowej Jadwigi

Nasza szkoła bierze udział w programie pn. KULTURA KLASYCZNA - KUŹNIĄ '' CZŁOWIECZEŃSTWA'' DZIECI     I MŁODZIEŻY  Z WIELKOPOLSKICH  SZKÓŁ, który realizowany jest  przez Collegium Reginae Hedvigis                 i współfinansowany  ze środków Ministerstwa Kultury  i Dziedzictwa Narodowego  w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Kultura-Interwencje.  Edycja  2022. Projekt obejmuje wdrożenie kompleksowego  i wielofunkcyjnego Programu Edukacyjno-Kulturowego i dotyczy organizacji szkoleń, warsztatów, spotkań edukacyjnych.

Zapisz się do newslettera

Adres:

Szkoła Podstawowa im. św. Filipa Neri

ZABYTKOWY BUDYNEK SZKOLNY

ul. Armii Poznań 27

62-030 LUBOŃ

tel.: 793 130 703

e-mail: szkolafilipaneri@gmail.com

Organ prowadzący:

Stowarzyszenie COR AD COR im. Kardynała J.H. Newmana

www.coradcor.pl

Dojazd:

Budynek szkolny na przedłużeniu ul. Dolna Wilda, Poznań, blisko zjazdu z autostrady.

WYŚWIETL MAPĘ