,,Maleńka miłość się rodzi”- Jasełka bożonarodzeniowe

22 grudnia podczas świątecznego dnia w naszej szkole odbyła się inscenizacja jasełek w wykonaniu uczniów, która pozwoliła na wspólne przeżycie cudu betlejemskiej nocy. Dzieci w pięknie przygotowanych strojach przedstawiły sceny z narodzenia Chrystusa.Uczniowie przedstawili  również jak wyglądają przygotowania do wieczerzy wigilijnej, jakie są tradycje wigilijnego wieczoru. Mali aktorzy z przejęciem odtwarzali swoje role przed publicznością . Pięknie przygotowana oprawa występu  to sceneria jakim była Szopka Bożonarodzeniowa. Cały występ wzbogacały kolędy i pastorałki w różnych językach  przy akompaniamencie  pianina i wiolonczeli. Dziękujemy za wspólne świąteczne spotkanie przybyłym rodzicom, dziadkom oraz zaproszonym gościom.

1 62 jaselkajaselka 3  

Zapisz się do newslettera

Adres:

Szkoła Podstawowa im. św. Filipa Neri

ZABYTKOWY BUDYNEK SZKOLNY

ul. Armii Poznań 27

62-030 LUBOŃ

tel.: 793 130 703

e-mail: szkolafilipaneri@gmail.com

Organ prowadzący:

Stowarzyszenie COR AD COR im. Kardynała J.H. Newmana

www.coradcor.pl

Dojazd:

Budynek szkolny na przedłużeniu ul. Dolna Wilda, Poznań, blisko zjazdu z autostrady.

WYŚWIETL MAPĘ