Ognisko integracyjne – „I Bieg COR AD COR”

9 października rodziny uczniów klas istniejących w naszej szkole czyli: 1, 2 oraz 4 i 5 spotkały się na ognisku integracyjnym w Leśnym Ośrodku Szkoleniowym w Puszczykowie. Pogoda nie rozpieszczała, dojazd był utrudniony zamkniętym przejazdem kolejowym, ale nie odstraszało to nas. Atmosfera ogniska jest niepowtarzalna, a jedzenie przepyszne. Program spotkania zakładał część sportową oraz część konsumpcyjną. Zgodnie z ideą szkoły "serce do serca" odbył się charytatywny " I Bieg COR AD  COR" w którym uczestniczyli uczniowie, rodzeństwo, rodzice i nauczyciele. Zawodnicy podzieleni zostali na kategorie według wieku i płci, startowali szybko, biegali wytrwale i pięknie finiszowali. Każdy uczestnik biegu na mecie otrzymał medal. Po intensywnym wysiłku przyszła kolej na napoje i przekąski, kiełbaski z ogniska, bagietki, ciasta upieczone przez mamy oraz sałatki warzywne i owoce. Uczniowie klasy 4 zorganizowali konkurs na najzdrowszą sałatkę. Degustacją oraz konwersacją zajęci byli głównie dorośli, gdyż dzieci (już wypoczęte po biegach) świetnie bawiły się w pobliżu na placu zabaw i boisku. Nie możemy doczekać się kolejnego spotkania w Puszczykowie. Zapraszamy do naszej szkoły!

Zapisz się do newslettera

Adres:

Szkoła Podstawowa im. św. Filipa Neri

ZABYTKOWY BUDYNEK SZKOLNY

ul. Armii Poznań 27

62-030 LUBOŃ

tel.: 793 130 703

e-mail: szkolafilipaneri@gmail.com

Organ prowadzący:

Stowarzyszenie COR AD COR im. Kardynała J.H. Newmana

www.coradcor.pl

Dojazd:

Budynek szkolny na przedłużeniu ul. Dolna Wilda, Poznań, blisko zjazdu z autostrady.

WYŚWIETL MAPĘ