Recital Pani Profesor Pameli Howland

8 marca uczniowie najstarszych klas naszej szkoły wraz z nauczycielami mieli przyjemność oraz zaszczyt wysłuchać koncertu Pani Profesor Pameli Howland (31 stycznia Pani Profesor gościła w naszej szkole). To niezwykłe wydarzenie miało miejsce w  Collegium Minus, w Auli Lubrańskiego.

Recital Pani Profesor zatytułowany był „CHOPIN MEETS THE BEATLES”. Podczas tego koncertu słuchacze mieli okazję poznać  przepiękne aranżacje, w których kompozycje Fryderyka Chopina łączyły się w niezwykłą całość ze znanymi utworami zespołu The Beatles. Pani profesor wprowadziła nas w niezwykły świat muzyki, w którym melodie klasyczne współgrają z nutami światowych przebojów chłopców z Liverpoolu, przeplatając się wzajemnie i inspirując do szukania podobieństw.

Po koncercie znalazła się chwila na krótką pogawędkę, podziękowania oraz wręczenie kwiatów. Spotkanie uwieczniliśmy wspólnym zdjęciem. Za kolejną fascynującą muzyczną podróż serdecznie dziękujemy Pani Profesor!!!

Zapisz się do newslettera

Adres:

Szkoła Podstawowa im. św. Filipa Neri

ZABYTKOWY BUDYNEK SZKOLNY

ul. Armii Poznań 27

62-030 LUBOŃ

tel.: 793 130 703

e-mail: szkolafilipaneri@gmail.com

Organ prowadzący:

Stowarzyszenie COR AD COR im. Kardynała J.H. Newmana

www.coradcor.pl

Dojazd:

Budynek szkolny na przedłużeniu ul. Dolna Wilda, Poznań, blisko zjazdu z autostrady.

WYŚWIETL MAPĘ