Rekolekcje Wielkopostne

W dniach 26-28 marca przeżywaliśmy rekolekcje szkolne. W związki z 1050 leciem naszej archidiecezji poznawaliśmy historię Kościoła poznańskiego. Już pierwszego dnia przenieśliśmy się w czasy Mieszka I i biskupa Jordana. Niepowtarzalną chwilą był też spacer po Ostrowie Tumskim, właśnie tam, gdzie wszystko się zaczęło. Wielu z nas w pamięci pozostanie również spotkanie z ks.bp. Damianem Brylem oraz zajęcia w Muzeum Archidiecezjalnym. I jak każdego roku, wyjątkowym przeżyciem była Droga Krzyżowa i wspólna Eucharystia. Dziękujemy naszym nauczycielom, którzy w czasie wszystkich zajęć pomogli nam na nowo spojrzeć w stronę Pana Boga.

R1R2

r3spotkanie_z_biskupem_Brylem[1]

spotkanie_z_biskupem_Brylem1[1]R1R3R

Zapisz się do newslettera

Adres:

Szkoła Podstawowa im. św. Filipa Neri

ZABYTKOWY BUDYNEK SZKOLNY

ul. Armii Poznań 27

62-030 LUBOŃ

tel.: 793 130 703

e-mail: szkolafilipaneri@gmail.com

Organ prowadzący:

Stowarzyszenie COR AD COR im. Kardynała J.H. Newmana

www.coradcor.pl

Dojazd:

Budynek szkolny na przedłużeniu ul. Dolna Wilda, Poznań, blisko zjazdu z autostrady.

WYŚWIETL MAPĘ