Rekolekcje Wielkopostne

W ciągu kilku dni poprzedzających Triduum Paschalne,  uczniowie  szkoły wzięli udział          w  rekolekcjach wielkopostnych.  Uczestniczyli w  drodze krzyżowej, we mszy św.,  jak również angażowali się w katechezę, śpiew, pracę w grupach. Tematem tegorocznych rekolekcji była   Maryja - Matka Boża (w nawiązaniu do Peregrynacji kopii Obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej). Rekolekcje były czasem ożywienia wiary i dobrego przygotowania się do Świąt Wielkiej Nocy.

      smartcapturesmartcapture   IMG_8453IMG_8462 rbtrbt              

Zapisz się do newslettera

Adres:

Szkoła Podstawowa im. św. Filipa Neri

ZABYTKOWY BUDYNEK SZKOLNY

ul. Armii Poznań 27

62-030 LUBOŃ

tel.: 793 130 703

e-mail: szkolafilipaneri@gmail.com

Organ prowadzący:

Stowarzyszenie COR AD COR im. Kardynała J.H. Newmana

www.coradcor.pl

Dojazd:

Budynek szkolny na przedłużeniu ul. Dolna Wilda, Poznań, blisko zjazdu z autostrady.

WYŚWIETL MAPĘ