Spektakl „Pchła szachrajka”

Pchła szachrajka, muzyczny spektakl na podstawie przezabawnej wierszowanej historyjki  Jana Brzechwy o sprytnej pchełce, która wiecznie wszystkim robiła psikusy.   Oszukiwała         w kasynie, wyjadała krem z rurek w cukierni, uczyła pewną panią języka pcheł zamiast języka angielskiego. Szachrajka stale miała głowę pełną pomysłów. Niestety - nie najlepszych. Jakie były tego konsekwencje? O tym przekonali się uczniowie szkoły, którzy wybrali się 30 stycznia do Teatru Muzycznego na spektakl, który wciągnął młodych widzów do wspólnej teatralnej zabawy. Stało się tak dzięki żywej, ciekawej muzyce, doskonałej aranżacji, dynamicznie zmieniających się obrazach oraz  perfekcyjnie dopracowanych kostiumach oraz zabawie słowem.

Poniższe zdjęcia pochodzą ze strony: teatr-muzyczny.poznan.pl

ps.1ps