W CIENIU POLSKIEJ WIERZBY

Nasza szkoła bierze udział w programie pt.  W CIENIU POLSKIEJ WIERZBY, który realizowany jest przez Collegium Reginae Hedvigis i współfinansowany ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Kultura - Interwencje 2020. Projekt dotyczy wzmacniania tożsamości kulturowo-historycznej, podnoszenia poziomu wiedzy na temat kultury oraz popularyzacji polskiego dziedzictwa kultury polskiej wśród dzieci i młodzieży. Projekt realizuje założenia priorytetowych linii programowych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pt. “Siła kultury”poprzez wdrożenie  interdyscyplinarnej koncepcji edukacji kulturalnej, opierając program na dążeniuczłowieka do prawdy, dobra i piękna.

Zapisz się do newslettera

Adres:

Szkoła Podstawowa im. św. Filipa Neri

ZABYTKOWY BUDYNEK SZKOLNY

ul. Armii Poznań 27

62-030 LUBOŃ

tel.: 793 130 703

e-mail: szkolafilipaneri@gmail.com

Organ prowadzący:

Stowarzyszenie COR AD COR im. Kardynała J.H. Newmana

www.coradcor.pl

Dojazd:

Budynek szkolny na przedłużeniu ul. Dolna Wilda, Poznań, blisko zjazdu z autostrady.

WYŚWIETL MAPĘ