,,W drodze do Betlejem” Jasełka

Ze Świętami Bożego Narodzenia wiąże się wiele pięknych tradycji i zwyczajów. Jednym z nich jest odgrywanie inscenizacji o Bożym Narodzeniu, zwanych Jasełkami.W świąteczną atmosferę wprowadzili nas uczniowie, którzy przygotowali pastorałkę .Głębokie zaangażowanie aktorów uwidoczniło się w sposobie odtwarzania betlejemskich scen.Uczniowska gra była pełna otwartości, szczerości i ciepła.Uroku inscenizacji dodały kolędy śpiewane, które napełniły wszystkich świąteczną radością i sprawiły, że poczuliśmy wyjątkowy nastrój zbliżających się świąt.

jasełka 17J.17

Jasełka 2017Pastorałka 2017

J.2017

Zapisz się do newslettera

Adres:

Szkoła Podstawowa im. św. Filipa Neri

ZABYTKOWY BUDYNEK SZKOLNY

ul. Armii Poznań 27

62-030 LUBOŃ

tel.: 793 130 703

e-mail: szkolafilipaneri@gmail.com

Organ prowadzący:

Stowarzyszenie COR AD COR im. Kardynała J.H. Newmana

www.coradcor.pl

Dojazd:

Budynek szkolny na przedłużeniu ul. Dolna Wilda, Poznań, blisko zjazdu z autostrady.

WYŚWIETL MAPĘ