Warsztaty językowe w Księgarni Św. Wojciecha

17 listopada uczniowie klasy trzeciej naszej szkoły uczestniczyli w warsztatach literackich zorganizowanych przez Księgarnię Św.Wojciecha w Poznaniu. Razem z autorką książki "Siódme niebo", Ines Krawczyk MChR, omawiali znaczenie wskazanych idiomów i słuchali jej fragmentów. Częścią spotkania było własnoręczne wykonanie ilustracji do jednego z wyrażeń, z których powstały pamiątkowe przypinki. Spotkanie z autorką okazało się cennym doświadczeniem wzbogacającym w wiedzę na temat kulisów powstawania książek: pracy autora, korektora, ilustratora, wydawnictwa.

Dziękujemy Księgarni Św. Wojciecha za spotkanie, po którym wszyscy "jaśnieli radością"!

btybty

btybty

btybty

Zapisz się do newslettera

Adres:

Szkoła Podstawowa im. św. Filipa Neri

ZABYTKOWY BUDYNEK SZKOLNY

ul. Armii Poznań 27

62-030 LUBOŃ

tel.: 793 130 703

e-mail: szkolafilipaneri@gmail.com

Organ prowadzący:

Stowarzyszenie COR AD COR im. Kardynała J.H. Newmana

www.coradcor.pl

Dojazd:

Budynek szkolny na przedłużeniu ul. Dolna Wilda, Poznań, blisko zjazdu z autostrady.

WYŚWIETL MAPĘ