XIII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY

Miło nam poinformować, że uczeń klasy IV naszej szkoły został Laureatem II Stopnia  XIII  Finału Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego Dla Uczniów Szkół Podstawowych Klas IV Miasta Poznania I Okolic. Uzyskał wspaniały wynik. Tak wysoką lokatę w konkursie zdobył dzięki swojej ogromnej wiedzy, niezwykłemu zaangażowaniu, a także pewnemu błyskowi i intuicji matematycznej, którą posiada. Zadania, które mają do rozwiązania uczniowie szkół podstawowych podczas finałów  konkursów przedmiotowych są na poziomie szkoły gimnazjalnej, a czasem nawet ponadgimnazjalnej.Podziękowania dla nauczyciela Pani  Marii Deruckiej za przygotowanie  do konkursu. Za wszystkie sukcesy matematyczne wielkie     uznanie i gratulacje!

dyplom obrazdyplom Michał

Zapisz się do newslettera

Adres:

Szkoła Podstawowa im. św. Filipa Neri

ZABYTKOWY BUDYNEK SZKOLNY

ul. Armii Poznań 27

62-030 LUBOŃ

tel.: 793 130 703

e-mail: szkolafilipaneri@gmail.com

Organ prowadzący:

Stowarzyszenie COR AD COR im. Kardynała J.H. Newmana

www.coradcor.pl

Dojazd:

Budynek szkolny na przedłużeniu ul. Dolna Wilda, Poznań, blisko zjazdu z autostrady.

WYŚWIETL MAPĘ