XVI KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA

Dnia I0.05.20I8 r. w Bibliotece Miejskiej  w Luboniu odbył się XVI Konkurs Pięknego Czytania. Jury oceniało intonację, płynność, poprawną dykcję, interpretacje tekstu.Zgodnie z regulaminem wyłoniono mistrza pięknego czytania. Każdy zaprezentował jeden fragment utworu, wylosowany przez siebie spośród przygotowanych przez kapitułę konkursu. Wśród wybranych utworów znalazła się m.in. Asiunia oraz Wojtek. Żołnierz bez munduru.

Nasi uczniowie zdobyli:

klasa 1 Weronika II miejsce                                                klasa 1 Tymoteusz III miejsce

Wyróżnienia:

♠  klasa 1 Zofia                                                                                ♠  klasa 2 Michał

♠ klasa 3 Dorota                                                                             ♠  klasa 3 Jagoda

Zwycięzcy zostali nagrodzeni nagrodami książkowymi, a każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom oraz upominek.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

btybtyPC7PC8

btybty