XVIII POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI „WPISANI W HISTORIĘ”

W poniedziałek 5 listopada odbył się w Kórniku XVII Powiatowy Konkurs Recytatorski „Wpisani w historię”, który organizowała Komenda Hufca ZHP w Kórniku. Naszą szkołę reprezentowali recytatorzy w dwóch grupach wiekowych – uczniowie klas I-III oraz klas IV-VI.  Zofia Buksik  i  Hanna Marciniak  oraz  Barbara Kinas i Jakub Jurewicz wygrali szkolny etap tego konkursu i mogli skonfrontować swoje umiejętności z rówieśnikami na szczeblu powiatowym. W  tym roku  laureaci prezentowali swoje recytacje. W każdej grupie wiekowej występowało ok. 30 recytatorów, więc o sukces nie było łatwo. Najlepiej zaprezentowała się Barbara Kinas uczennica klasy IV naszej szkoły , która zajęła I miejsce  w grupie wiekowej dla klas IV-VI . Jako laureatka wystąpi podczas Koncertu Finałowego w Zamku Kórnickim w dniu poprzedzającym  Święto Niepodległości. Dziękujemy Zosi, Hani, Basi oraz Kubie za godne reprezentowanie naszej szkoły i gratulujemy wspaniałych występów.

btymms_img1840490123

mms_img10725964bty