Zajęcia szachowe-gość specjalny

We wtorek podczas zajęć szachowych gościliśmy w naszej szkole Panią Marię Warchoł. Pani Maria jest studentką medycyny, a z zamiłowania jest bardzo utalentowaną szachistką. Obecnie reprezentuje klub AZS Poznań. Posiada kategorię szachową I++. Pani Maria rozmawiała z dziećmi na temat szachów, dzieliła się swoimi spostrzeżeniami, odpowiadała na ich pytania. Bazując na swoim doświadczeniu, udzieliła dzieciom kilku rad w kwestii rozwoju szachowego. Następnie rozegrała z dwiema grupami krótkie symultany szachowe. Dzieci nagrodziły naszego Gościa brawami oraz świątecznym upominkiem. Za poświęcony nam czas i inspirujące doświadczenie szachowe bardzo serdecznie Pani Marii dziękujemy i mamy nadzieję, że jeszcze nas odwiedzi.

zajęcia szachowezajęcia szachowe 1

zajęcia szachowe 2zajęcia szachowe 3

Zapisz się do newslettera

Adres:

Szkoła Podstawowa im. św. Filipa Neri

ZABYTKOWY BUDYNEK SZKOLNY

ul. Armii Poznań 27

62-030 LUBOŃ

tel.: 793 130 703

e-mail: szkolafilipaneri@gmail.com

Organ prowadzący:

Stowarzyszenie COR AD COR im. Kardynała J.H. Newmana

www.coradcor.pl

Dojazd:

Budynek szkolny na przedłużeniu ul. Dolna Wilda, Poznań, blisko zjazdu z autostrady.

WYŚWIETL MAPĘ