Brakujący załącznik

ZBIÓRKA KSIĄŻEK DLA FUNDACJI ZACZYTANI

Od 24 kwietnia do 21 maja uruchomiliśmy w naszej szkole punkt zbiórki książek dla fundacji Zaczytani. Na szkolnym korytarzu udostępniliśmy specjalnie oznaczony karton, do którego wkładać można książki.
  • Czym zajmuje się Fundacja Zaczytani?
Misją Fundacji jest wsparcie dzieci, młodzieży oraz dorosłych przebywających w szpitalach oraz promowanie czytelnictwa. Szczegóły działalności fundacji znajdziecie Państwo na jej stronie internetowej: http://zaczytani.org/
  • Jakie książki zbieramy?
Zbieramy książki dla małych i dużych pacjentów szpitali, które są pod opieką fundacji (obecnie pod opieką fundacji pozostaje ok. 400 szpitali w całej Polsce). Książki powinny być wydane po 2000 r., w bardzo dobrym stanie. Można taką książkę zakupić albo podzielić się tymi, z których dzieci już wyrosły albo które sami już przeczytaliśmy. Zatem zbieramy książki dla dzieci i dla dorosłych.
  • Kto może pomóc?
Każdy, kto chce oddać lub sprezentować książkę. Serdecznie zachęcamy nie tylko Rodziców i uczniów naszej szkoły, ale także osoby z zewnątrz do odwiedzenia naszej szkoły i pozostawienia książki w kartonie.

Pierwsze książki już się pojawiły, a my zachęcamy gorąco do dalszego wspólnego zapełniania kartonu - w razie potrzeby wymienimy go na większy:)))

PL

Zapisz się do newslettera

Adres:

Szkoła Podstawowa im. św. Filipa Neri

ZABYTKOWY BUDYNEK SZKOLNY

ul. Armii Poznań 27

62-030 LUBOŃ

tel.: 793 130 703

e-mail: szkolafilipaneri@gmail.com

Organ prowadzący:

Stowarzyszenie COR AD COR im. Kardynała J.H. Newmana

www.coradcor.pl

Dojazd:

Budynek szkolny na przedłużeniu ul. Dolna Wilda, Poznań, blisko zjazdu z autostrady.

WYŚWIETL MAPĘ