Szreniawa- muzealne spotkanie z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Dnia 11 grudnia uczniowie szkoły uczestniczyli w Muzeum Rolnictwa w Szreniawie w warsztatach z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Na scenie zaprezentowała się grupa ,,Dobry Teatr", która wystawiła dla dzieci Bożonarodzeniowe przedstawienie pt:,,Czy w lesie można znaleźć magiczną choinkę.Można było również podziwiać wytwory artystów ludowych, bombki, świeczki, wszystko bajecznie kolorowe, ręcznie wykonane.Była również możliwość zobaczenia w jaki sposób wykonuje się świece z prawdziwego wosku pszczelego o formach związanych ze świętami.Uczniowie mieli również możliwość odwiedzenia Szopki Bożonarodzeniowej ze zwierzętami i naturalnej wielkości rzeźbami. Uczestnictwo w warsztatach przybliżyło atmosferę i magię nadchodzących świąt.

szreniawa[1]szreniawa_12[1]

szreniawa13[1]szreniawa_muzeum[1]