Festiwal Piosenki Patriotycznej i Historycznej „Moja Ojczyzna”

Dnia  I7 maja uczniowie szkoły już po raz drugi uczestniczyli  w II Festiwalu Piosenki Patriotycznej i Historycznej „Moja Ojczyzna”, który odbył się  w Domu Kultury ,,Na Skarpie''w Poznaniu.

W części konkursowej uczestnicy prezentowali utwory wokalne z repertuaru pieśni patriotycznych, żołnierskich, partyzanckich i współczesnych o treści historycznej. Konkurs przyczynia się do rozwijania właściwych postaw obywatelskich i wrażliwości młodych ludzi.

Uczniowie klasy trzeciej  wykonując utwór Moja Ojczyzna, zajęli II miejsce  otrzymując statuetkę oraz dyplom.

Uczennica klasy drugiej Maria Kaszkowiak wykonując utwór Przybyli ułani pod okienko, polską pieśń wojskową otrzymała wyróżnienie.

Serdecznie gratulujemy!

KPP8[1]KPP6[1] KPP1[1]KPP2[1]