II Wielkopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej

W kwietniu  uczniowie mieli okazję spróbować  swoich sił w szkolnym etapie II Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Biblijnej. Największą liczbę punktów zdobyła uczennica klasy V Anna. To ona reprezentowała nasza szkołę podczas wojewódzkiego etapu konkursu, który odbył się  17 kwietnia w Kicinie. W tym roku konkurs, który miał na celu lepsze poznanie Biblii i zachęcenie do jej codziennej lektury, odbył się pod hasłem: ,,Twoje słowo jest lampą dla moich kroków i światłem na mojej ścieżce.'' Spośród  uczestników zgłoszonych z różnych szkół z Wielkopolski wyłoniono zwycięzcę,  którym okazała się uczennica naszej szkoły.

Anna została finalistką konkursu.

Serdecznie gratulujemy wiedzy i życzymy dalszych sukcesów!

KWB2[1]KWB3[1]KWB7[1] KWB5[1]KWB6[1]