Jasełka Bożonarodzeniowe

„Oto zwiastuję wam radość wielką, która będzie udziałem całego narodu: dziś w mieście      Dawida narodził się wam Zbawiciel, którym jest Mesjasz, Pan”. Cytat z Ewangelii świętego      Łukasza, co roku przypomina nam o jednym z najważniejszych wydarzeń w historii ludzkości, jakim było narodzenie Jezusa Chrystusa – Boże Narodzenie. Ciszę betlejemskiej Nocy                 i radość Narodzin przeżywaliśmy ponownie dnia  21 grudnia  br.  za przyczyną uczniów naszej szkoły, którzy wcielili się w postacie biblijne, wystawiając wyjątkowe przedstawienie artystyczno-wokalne, Jasełka. Uroczyste spotkanie uświetnili swoją obecnością zaproszeni goście. Przedstawienie, które emanowało spokojem i pokojem, wprowadzało widzów w stan autentycznego przeżywania. Ciepłe, prosto z serc płynące teksty z dziecięcą wrażliwością składały hołd Małemu Jezusowi.