Kartki Bożonarodzeniowe od serca

W okresie przedświątecznym   uczniowie naszej szkoły  tworzyli kartki świąteczne dla dzieci   i ich rodziców  z Oddziału Opieki Ciągłej Noworodka ze szpitala na ul. Polnej. Dzieci włożyły wiele serca w wykonanie zadania. Mamy nadzieję, że stworzone kartki świąteczne wywołały uśmiech na twarzach podopiecznych szpitala, dzięki motywującym słowom  przywracającym nadzieję i radość.  Serdeczne podziękowania dla Pani Katarzyny, za  koordynację                         i przekazanie kartek do szpitala.

 1

Zapisz się do newslettera

Adres:

Szkoła Podstawowa im. św. Filipa Neri

ZABYTKOWY BUDYNEK SZKOLNY

ul. Armii Poznań 27

62-030 LUBOŃ

tel.: 793 130 703

e-mail: szkolafilipaneri@gmail.com

Organ prowadzący:

Stowarzyszenie COR AD COR im. Kardynała J.H. Newmana

www.coradcor.pl

Dojazd:

Budynek szkolny na przedłużeniu ul. Dolna Wilda, Poznań, blisko zjazdu z autostrady.

WYŚWIETL MAPĘ