Spotkanie z grupą artystyczną Mozaika

Gość, który zawsze wprawia  w dobry nastrój, a w myśl pewnego przysłowia przynosi też wiele zdrowia.  Pojawił się w różnych odsłonach – monologu, skeczu, piosenki,  pantomimy – to tylko niektóre z jego ulubionych kreacji!   Aktorzy scen teatralnych i muzycznych, w tym również kabaretowych, zaprosili uczniów  do świata tych sztuk, w których Pan Śmiech często gości, pozostawiając widzów pełnych radosnego uniesienia.

MozaikaMozaika 1

Mozaika 2Mozaika 3

Zapisz się do newslettera

Adres:

Szkoła Podstawowa im. św. Filipa Neri

ZABYTKOWY BUDYNEK SZKOLNY

ul. Armii Poznań 27

62-030 LUBOŃ

tel.: 793 130 703

e-mail: szkolafilipaneri@gmail.com

Organ prowadzący:

Stowarzyszenie COR AD COR im. Kardynała J.H. Newmana

www.coradcor.pl

Dojazd:

Budynek szkolny na przedłużeniu ul. Dolna Wilda, Poznań, blisko zjazdu z autostrady.

WYŚWIETL MAPĘ