Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

"Życzliwe słowa mogą być krótkie i łatwe do wymówienia,  ale ich echa są naprawdę nieskończone"
- Matka Teresa

Społeczność Szkoły Podstawowej im. św. Filipa Neri włączyła się 21 listopada  w obchody Światowego Dnia Życzliwości i  Pozdrowień. Receptą na uśmiech, wzajemną życzliwość, szacunek  i kierowanie  się dobrem było w tym dniu  wspólne tworzenie  szkolnego „drzewka”  życzliwości, pozdrowień i podziękowań. Uczniowie  gromadzili się wokół przygotowanego symbolicznego drzewka,  zawieszając karteczki z pozdrowieniami, podziękowaniami dla swoich koleżanek, kolegów i rodziców. Wśród gąszczu kolorowych karteczek były również te z pozdrowieniami do dyrekcji szkoły i nauczycieli.

Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień jest kolejną doskonałą okazją do okazywania szacunku, dobroci, koleżeństwa i uprzejmości.

IMG_20181122_100513IMG_20181121_154408

IMG_20181122_100720

Zapisz się do newslettera

Adres:

Szkoła Podstawowa im. św. Filipa Neri

ZABYTKOWY BUDYNEK SZKOLNY

ul. Armii Poznań 27

62-030 LUBOŃ

tel.: 793 130 703

e-mail: szkolafilipaneri@gmail.com

Organ prowadzący:

Stowarzyszenie COR AD COR im. Kardynała J.H. Newmana

www.coradcor.pl

Dojazd:

Budynek szkolny na przedłużeniu ul. Dolna Wilda, Poznań, blisko zjazdu z autostrady.

WYŚWIETL MAPĘ