Szlachetna Paczka

Jak co roku w okresie świątecznym szkoła objęła pomocą  rodzinę w akcji Szlachetna Paczka.  Zaangażowanie społeczności szkolnej przyniosło nieoczekiwane efekty. W tym roku oprócz jedzenia środków chemii gospodarczej oraz artykułów szkolnych i plastycznych, prezentów kosmetycznych i ubrań udało  się zebrać pieniądze za które zakupiono bon towarowy. Wsparcie materialne, ale również nadzieja i wiara w ludzką dobroć trafiły do potrzebujących rodzin.  Pozostaje radość z tego, że można uczestniczyć w tej szlachetnej akcji.

5(2) 10

     

Zapisz się do newslettera

Adres:

Szkoła Podstawowa im. św. Filipa Neri

ZABYTKOWY BUDYNEK SZKOLNY

ul. Armii Poznań 27

62-030 LUBOŃ

tel.: 793 130 703

e-mail: szkolafilipaneri@gmail.com

Organ prowadzący:

Stowarzyszenie COR AD COR im. Kardynała J.H. Newmana

www.coradcor.pl

Dojazd:

Budynek szkolny na przedłużeniu ul. Dolna Wilda, Poznań, blisko zjazdu z autostrady.

WYŚWIETL MAPĘ