Wybitni uczniowie uhonorowani

I0 grudnia 2020 r. , w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Puszczykowie uzdolnieni uczniowie naszej szkoły odebrali nagrody z rąk burmistrza . Nagroda jest wyróżnieniem indywidualnym dla uczniów, których zainteresowania wykraczają poza programy szkolne, którzy wykazują się  znaczącymi osiągnięciami w nauce. Julia Cragg jest Laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego Języka Angielskiego Pingwin. Anna Maik jest Laureatką Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

SPSP.

Zapisz się do newslettera

Adres:

Szkoła Podstawowa im. św. Filipa Neri

ZABYTKOWY BUDYNEK SZKOLNY

ul. Armii Poznań 27

62-030 LUBOŃ

tel.: 793 130 703

e-mail: szkolafilipaneri@gmail.com

Organ prowadzący:

Stowarzyszenie COR AD COR im. Kardynała J.H. Newmana

www.coradcor.pl

Dojazd:

Budynek szkolny na przedłużeniu ul. Dolna Wilda, Poznań, blisko zjazdu z autostrady.

WYŚWIETL MAPĘ