XXVII Luboński Konkurs Recytatorski

16 listopada 2023r. w Bibliotece Miejskiej odbył się XXVII Luboński Konkurs Recytatorski pod hasłem „Wiersz dla Mikołaja”. Podczas konkursu zaprezentowało się w sumie 59 uczniów. Poziom był bardzo wyrównany więc jury miało przed sobą niemałe wyzwanie. Tym milej jest nam poinformować, że Maksymilian Janiszewski z klasy 1 otrzymał III miejsce, natomiast Stanisław Jachnik z klasy 5 uzyskał wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy!    

Zapisz się do newslettera

Adres:

Szkoła Podstawowa im. św. Filipa Neri

ZABYTKOWY BUDYNEK SZKOLNY

ul. Armii Poznań 27

62-030 LUBOŃ

tel.: 793 130 703

e-mail: szkolafilipaneri@gmail.com

Organ prowadzący:

Stowarzyszenie COR AD COR im. Kardynała J.H. Newmana

www.coradcor.pl

Dojazd:

Budynek szkolny na przedłużeniu ul. Dolna Wilda, Poznań, blisko zjazdu z autostrady.

WYŚWIETL MAPĘ