ZIMOWY TURNIEJ SZACHOWY DLA DZIECI

   LUBOŃ   25.02.20I7r.

Szkoła Podstawowa im. Św. Filipa Neri w Luboniu zaprasza na   Zimowy  Turniej Szachowy dla dzieci, który odbędzie się w sobotę 25 lutego 2017 r. w zabytkowym budynku szkolnym przy ul. Armii Poznań 27 w Luboniu. Uroczyste otwarcie nastąpi o godz. 10.00.

Rozegrane zostaną dwa oddzielne turnieje w grupach: Turniej A dla dzieci do III klasy szkoły podstawowej oraz Turniej B dla dzieci od IV do VI klasy szkoły podstawowej (do 12 lat). Turnieje będą rozgrywane systemem szwajcarskim kontrolowanym na dystansie 6 rund,  z tempem gry po 15 minut na partię dla zawodnika.Przewidujemy statuetki i nagrody  za I – III miejsce w Turniejach A i B,  a dla wszystkich uczestników dyplomy.

Zgłoszenia do udziału w turnieju – tylko drogą mailową: konkursy.szkolafilipaneri@gmail.com w terminie do 20 lutego 2017 r. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego o udziale może decydować kolejność zgłoszeń.

W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko, datę urodzenia, miejscowość, wybrany turniej (Turniej A lub B), kategorię szachową  oraz ewentualną przynależność klubową. Dla ułatwienia kontaktu prosimy o podanie numeru telefonu i adresu e-mail. Uczestnicy zakwalifikowani do udziału w turnieju otrzymają drogą mailową informację zwrotną. Wpisowe wynosi 15 zł od uczestnika (płatne na sali gry przed rozpoczęciem rozgrywek). Szczegółowy regulamin i formularz zgłoszeniowy jest poniżej oraz na stronie internetowej  Wielkopolskiego Związku Szachowego.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

    formularz-zgloszeniowy-uczestnictwa-w-turnieju-szachowym regulamin-turnieju-szachowego

Zapisz się do newslettera

Adres:

Szkoła Podstawowa im. św. Filipa Neri

ZABYTKOWY BUDYNEK SZKOLNY

ul. Armii Poznań 27

62-030 LUBOŃ

tel.: 793 130 703

e-mail: szkolafilipaneri@gmail.com

Organ prowadzący:

Stowarzyszenie COR AD COR im. Kardynała J.H. Newmana

www.coradcor.pl

Dojazd:

Budynek szkolny na przedłużeniu ul. Dolna Wilda, Poznań, blisko zjazdu z autostrady.

WYŚWIETL MAPĘ